Львів, вул. Коперника, 20 (в подвір'ї)
050-53-29-482
068-52-999-74
тел/факс: 032 240-35-64

ПН—ПТ: 10:00—18:00
СБ: 10:00—15:00

Оправа живопису

Для оправи творів живопису пропонуємо широкий вибір багету різних стилів: від модерних плоских багетів до широких зі складним профілем та розкішними орнаментами. Для особливо багатого оформлення є можливість скласти раму з кількох багетів.
Роботи на підрамниках можемо оправити у високий багет, який повністю закриває боки підрамника.
Невеликі твори можна «розширити» з допомогою паспарту-картону і оздобити штапіком.


Оправа графіки

Графічні твори, як правило, оправляємо з використанням паспарту-картону, що візуально розширює картину. Наші майстри фахово виконують порізку паспарту різних форм: квадрат, прямокутник, овал, коло, арка. У нас завжди в наявності широка палітра паспарту з паперовим, тканинним і оксамитовим покриттям.
Для оправи графіки часто використовуємо декілька шарів паспарту, розділяючи їх штапіком (декоративна вставка). Для захисту роботи зовні використовуємо прозоре або антиблікове (матове) скло, пластик (оргскло).
Графічні твори також практикуємо оправляти у так звані «антирами» - оправа у паспарту зі склом зверху, що скріплюється спеціальними зажимами (без рами).


Оправа дзеркал

Пропонуємо послугу з оправи дзеркал для Вашого дому чи офісу. Ми можемо оправити Ваше дзеркало або замовити для Вас дзеркало потрібного розміру і товщини (4 мм або 6 мм) з фаскою або без. Великий вибір багету різних стилів і кольорів дозволяє отримати ідеальне дзеркало для будь-якого інтер’єру.


Оправа вишивок та гобеленів

Однією із спеціалізацій рамарні є оформлення і натяжка вишивок та гобеленів. Для захисту вишитих картин від пилу пропонуємо прозоре або матове (антиблікове) скло. У нас великий вибір багету і паспарту, що задовільнить будь-якого клієнта.


Оправа світлин

Ми допоможемо Вам підібрати та виконати гармонійне оформлення для Ваших родинних, весільних фотографій, фотопортретів, фотопейзажів тощо. Окрім звичайної оправи світлин у паспарту і раму, можемо виконати фотоколаж з Ваших світлин (кілька світлин закомпоновані в межах однієї рами) або композицію з окремо оправлених світлин.


Оправа об’ємних предметів

Медалі, монети, одяг, музичні платівки чи диски, інші невеликі предмети стануть унікальними предметами інтер’єру в оправі від наших майстрів.